İnternet Altyapısı Nasıl Sorgulanır?

İnternet Altyapı Sorgualama

Adresinizde kullanacağınız internetinizin teknolojisini ve hızını öğrenmek için altyapı sorgulaması yapmanız gerekir.

Başvuru öncesinde altyapınızın hangi teknolojiyi desteklediği ve hangi hızı desteklediğini belirten bir altyapı sorgulama sistemine sahibiz. Kendi bölgenizde yer alan fiber internet altyapısını sorgulamak veya internet hızınızı öğrenmek isterseniz adresinizi ve numaranızı girerek alabileceğiniz hizmetin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Altyapı Sorgulama sistemimiz iki şekilde çalışıyor: Adres ile sorgulama ve sabit telefon numarası ile sorgulama.

Adresiniz üzerinden sorgulama yapmak isterseniz Altyapı Sorgulama (yönlendirme) sistemimize girin ve karşınıza çıkan seçeneklerden Adres Bilgisi ile Sorgula seçeneğine tıklayın. Buradan sonra il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, bina ve daire numaraları bilgilerini doldurduktan sonra Altyapı Sorgula butonuna tıklayarak fiber internet altyapısını veya internet hızınız ile ilgili sonucu görebilirsiniz.

Sabit telefon numarası ile sorgulama yapmak isterseniz Altyapı Sorgulama (yönlendirme) sistemimize girdikten sonra karşınıza çıkan seçeneklerden Telefon No ile Sorgula seçeneğine tıklayın. Adresinize kayıtlı ev/iş telefonu numarasını girdikten sonra Altyapı Sorgula butonuna tıklayarak fiber internet altyapısını veya internet hızınız ile ilgili sonucu görebilirsiniz.

 

İnternet altyapınızı sorgulama panelinden öğrenebilirsiniz.

Popüler Şehirler: Adana, Ankara, Karaman, İstanbul, Konya, Tekirdağ, Zonguldak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.